Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jakuboski76 - znany bloger i gej wyjaśnia: wszystkie możliwe ruchy LGBT to lewica i postkomuna! Orientacja seksualna to nie rzecz do manifestowania

M.N. 19:29 23 lipca 2019
Telewizja Republika
Rzeczy takie, jak orientacja seksualna, religia czy poglądy polityczne powinny być zamknięte w domu wśród najbliższych. To nie jest rzecz do manifestowania na mieście, już na pewno nie do tego, aby zmuszać innych do swoich przekonań. Żyjąc w społeczeństwie i w pewnej mniejszości należy się zaadaptować, a nie zmuszać większość do tego, aby nas kochała, skoro tego nie chce – mówił na antenie Telewizji Republika Jakuboski76, znany bloger i YouTuber w rozmowie ze Sławomirem Wróblem, przedstawicielem Polonii w Londynie.

Do Wielkiej Brytanii przyjechałem około 9 lat temu z powodów wielu… Ciekawość świata, również zmęczenie Polską – zaczyna bloger.

Jakubowski76 to pseudonim popularnego YouTubera, który mieszka w Birmingham i komentuje otaczającą go rzeczywistość. Ostatnio w swoim wideoblogu zarzucił środowiskom LGBT stosowanie terroru na szkodę homoseksualistów. Jak trafił do Birmingham i jak żyje w mieście, gdzie imigranci stanowią niemal połowę mieszkańców? 

– Chyba dobrze się stało. To miasto jest dla mnie dużą inspiracją.  To miasto jest okropne i fajne jednocześnie. Ja pochodzę ze Śląska i Birmingham to jest taki odpowiednik Katowic. To też jest dzieło rewolucji industrialnej i również miasto z czerwonej cegły – wyjaśnia Jakuboski76. 

Dodaje, że to jest miasto wyjących syren. – Tutaj 24 h na dobę słyszymy syreny karetek i policji. Coraz więcej dzielnic jest taka, że policja tam nawet nie wjeżdża. W dzielnicy, w której ja mieszkam razem z sąsiadami wychodzimy na wieczorne na spacery i przez 2/3 godziny patrolujemy ulice. To wszystko jest związane z walką gangów w mieście, o tym się w ogóle nie mówi. Był taki moment w Birmingham, że organizacje LGBT przymusiły władze miasta, że wprowadzą niby nieobowiązkowe, a w rzeczywistości obowiązkowe zajęcia dla dzieci od lat 7 w górę na temat tolerancji, LGBT, gender i homoseksualizmu. Muzułmańscy rodzice zaczęli dzieci odbierać ze szkół w tym samym dniu, kiedy ta ustawa nastąpiła. Szkoła i urząd musiał się ugiąć. Lewacy mają teraz zgryz, bo jak stanę po stronie muzułmanów to będę homofbem, jeżeli stanę po stornie homoseksualistów to będę islamofobem. Teraz nie wiem co wybrać… Jeżeli moi znajomi bardzo otwarci i tolerancyjni mówią, że byli na paradzie równości w Birmingham to jestem zszokowany. Miasto ma z tego ogromne zyski więc pompuje w to kasę. Tam dzieją się takie rzeczy, że nawet mnie jest niesmacznie oglądać. Wszystkie możliwe ruchy LGBT to jest lewica i postkomuna! To nie ma nic wspólnego z wartościami narodowymi. Ja nie sądzę, że będzie przymus jakikolwiek, bo jest duży opór społeczny – wyjaśnia Jakuboski76.

– Sam jestem homoseksualistą, poruszam wiele tematów związanych z homoseksualizmem w ogóle. Ja siebie określam jako jeden z niewielu konserwatywnych, prawicowych gejów. Rzeczy takie, jak orientacja seksualna, religia czy poglądy polityczne powinny być zamknięte w domu wśród najbliższych. To nie jest rzecz do manifestowania na mieście, już na pewno nie o tego, aby zmuszać innych do swoich przekonań. Żyjąc w społeczeństwie i w pewnej mniejszości należy się zaadaptować, a nie zmuszać większość do tego, aby nas kochała, skoro tego nie chce. Myślę, że jeżeli nie będziemy im przeszkadzać to oni nie będą nas zabijać – to jest bardzo proste – puentuje. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze