Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jakubiak: Gdyby zabrakło Jarosława Kaczyńskiego, Polsce przydarzyłaby się tragedia

dmc 7:57 21 czerwca 2016
Marek Jakubiak (Kukiz'15)TELEWIZJA REPUBLIKA
Widać, że przez te kilka lat PO i "Gazeta Wyborcza" przyzwyczaiły się do siebie. To sprawna gazeta pod warunkiem, że chodzi o szkalowanie – powiedział w programie "Prosto w oczy" wiceprzewodniczący Kukiz'15 Marek Jakubiak, komentując ataki na szefa MON Antoniego Macierewicza. Jak dodał, jego ugrupowanie nigdy nie atakowało Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ prezes PiS pełni "poważną rolę w polskiej polityce".

W weekendowym wydaniu dziennik Adama Michnika sugeruje, że minister obrony zasiada w radzie fundacji Głos, gdzie prezesem zarządu jest Robert Jerzy Luśnia, były współpracownik SB. W związku z doniesieniami "GW" wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec Antoniego Macierewicza złożył wczoraj na ręce marszałka Sejmu klub PO. Do reprezentowania wnioskodawców w pracach nad wnioskiem upoważniono Stefana Niesiołowskiego. CZYTAJ WIĘCEJ

– Przypomnę tylko, że "GW" jako pierwsza, nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, znała wyniki prac Komisji Weneckiej. Wyroki Trybunału Konstytucyjnego też publikowała już przed ich ogłoszeniem. Antoni Macierewicz jest jednym z najlepszym ministrów 25-lecia. Trzeba mieć naprawdę dużo złej woli, żeby mówić, że ten człowiek nic nie robi. Nie wiem, kiedy on w ogóle śpi, bo tak żyje tą armią, że aż przyjemnie popatrzeć – ocenił na antenie TV Republika Marek Jakubiak.

Polityk komentował również wypowiedź byłego współpracownika zespołu Macieja Laska, Michała Setlaka, który życzył śmierci Jarosławowi Kaczyńskiemu w dniu jego 67. urodzin. – W moich środowiskach opinia jest taka, że gdyby zabrakło Jarosława Kaczyńskiego, to Polsce przydarzyłaby się tragedia. Posłowie Kukiz'15 nigdy, ani jednym słowem go nie atakowali, ponieważ widzimy poważną rolę prezesa w polityce polskiej. Jarosław Kaczyński jest człowiekiem, który naprawdę przeżył traumatyczne sytuacje i wyszedł z nich cało – podkreślił Jakubiak.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze