Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaki wygrywa z "Gazetą Wyborczą". Dziennik sprostuje kłamstwo o "ukrywaniu księży" w Rejestrze Pedofilów

am 21:17 30 września 2019
Patryk Jaki / Marcin Pegaz/Gazeta Polska
Decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie „Gazeta Wyborcza” jest zobowiązana sprostować kłamstwo o tym, jakoby Rejestr Pedofilów miał "ukrywać księży". Europoseł PiS Patryk Jaki ocenił, że „Cała ta akcja (…), była od początku absurdalna”.

"Wygraliśmy z Wyborczą. SO w Warszawie nakazał Czerskiej w ciągu 3 dni sprostować nieprawdziwe informacje o tym, że w #rejestrpedofilow ukrywaliśmy księży. Taka sama sprawa toczy się przeciwko TVN. Przypominam, że podczas kampanii samorządowej w Warszawie za Wyborczą ruszyła cała akcja, że Jaki stworzył taki Rejestr Pedo

 

Sprawa trwała rok. Dopiero teraz zapadł wyrok w pierwszym procesie Jakiego przeciw „Wyborczej”. Jak powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl europoseł Jaki, niedługo powinniśmy spodziewać się wyroku także wobec stacji TVN.

Dobrze, że wreszcie jest wyrok, cieszymy się z tego. Niestety jesteśmy przekonani, że duża część społeczeństwa dalej jest niedoinformowana i dalej myśli, że ukrywamy księży w rejestrze pedofilów, a jest dokładnie odwrotnie. Dziwne, że atakują nas i mnie media związane z Platformą Obywatelską, gdy przecież to my walczyliśmy, aby taki rejestr powstał. Opozycja była temu przeciwna – powiedział portalowi.

Cała ta akcja, wymierzona została we mnie, przy okazji wyborów samorządowych w Warszawie i była od początku absurdalna – uzupełnił.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze