Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaki: Warszawa ma najmniej km metra w regionie. Musimy dziś gonić stolicę... Bułgarii

AS 15:24 25 lipca 2018
twitter @PatrykJaki
Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy zadeklarował rozbudowę warszawskiego metra - To są plany naprawdę możliwe i realne do zrealizowania i my je zrealizujemy. To będzie jedno z moich najważniejszych zadań, jak zostanę prezydentem miasta stołecznego Warszawy - powiedział.

– Warszawa ma najmniej km metra w regionie. Musimy dziś gonić stolice...Bułgarii. Moje mocne zobowiązanie: rozpocznę budowę 2 nowych lini metra. Albo Warszawa kompleksów HGW i Trzaskowskiego albo Warszawa z ambicjami! – napisał na Twitterze Patryk Jaki zamieszczając grafikę z proponowanymi przez niego nowymi liniami warszawskiego metra. 

- To są plany naprawdę możliwe i realne do zrealizowania i my je zrealizujemy. To będzie jedno z moich najważniejszych zadań, jak zostanę prezydentem miasta stołecznego Warszawy - zadeklarował Patryk Jaki.

–  Chcielibyśmy, aby trzecia linia przebiegała od Białołęki do Miasteczka Wilanów, co jest charakterystyczne będzie miała odejście na Lotnisko Chopina, co powinno być naturalne w dużych metropoliach -  powiedział kandydat na prezydenta Warszawy. 

Źródło: Twitter // IAR

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze