Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaki: Musimy traktować seniorów w sposób wyjątkowy. Chcielibyśmy stworzyć kartę seniora, Senior+

AS 15:15 19 października 2018
Telewizja Republika
– To właśnie warszawscy seniorzy odbudowywali Warszawę po tym, co wydarzyło się podczas PW, II wojny światowej i tragediach wojennych. Dlatego musimy traktować seniorów w sposób wyjątkowy. Chcielibyśmy stworzyć kartę seniora, Senior+ – powiedział wiceminister

– Mamy kolejne impulsy, o których chcemy państwu powiedzieć. Ważne impulsy dla Warszawy, naszego miasta. Pierwsza sprawa to program dla seniorów - zaczął Patryk Jaki. 

– Wychodzimy z założenia, że był już czas, kiedy seniorzy zrobili coś dla Warszawy i trzeba przychodzi czas, żeby Warszawa zrobiła coś dla nich. Tym bardziej, że to właśnie warszawscy seniorzy odbudowywali Warszawę po tym, co wydarzyło się podczas PW, II wojny światowej i tragediach wojennych. Dlatego musimy traktować seniorów w sposób wyjątkowy. Chcielibyśmy stworzyć kartę seniora, Senior+ – mówił wiceminister. 

– Kolejny impuls – wykup mieszkań komunalnych to moje twarde zobowiązanie. Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy, przywrócę możliwość wykupu mieszkań komunalnych z bonifikatą – powiedział kandydat na prezydenta Warszawy. 

Źródło: 300 Polityka

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze