Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaki: mamy do czynienia z aferą szczepionkową, której układ widzimy

JD 14:40 3 stycznia 2021
Zdjęcie ilustracyjne.pexels.com/Artem Podrez
- Dlatego mówię tu o układzie. Jest Platforma Obywatelska, TVN i celebryci, którzy wspierają PO w tej stacji. To rzecz, którą widzieliśmy wielokrotnie w przeszłości. Jest to taka typowa "elitka", która uważa, że jest mądrzejsza od wszystkich Polaków. To są zachowania żywcem wyjęte z PRL-u - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 europoseł Patryk Jaki.

O sprawie szczepień poza kolejką poinformowali  studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wśród zaszczepionych znajdują się ludzie kultury, dziennikarze oraz osoby publiczne Krystyna Janda, Andrzej i Maria Sewerynowie oraz Wiktor Zborowski, a także Leszek Miller i dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

 - Mamy do czynienia z aferą szczepionkową, której układ widzimy. Jest on dobrze znany – szczególnie publicystom, którzy bardzo mocno interesują się życiem publicznym. Z jednej strony mamy instytucję, placówkę medyczną, której dyrektorem jest minister w rządzie Platformy Obywatelskiej. Ta placówka przekazuje w niejasnych okolicznościach towar - który jest w tej chwili reglamentowany - ulubionej stacji telewizyjnej, dyrektorowi programowemu tej stacji - powiedział Patryk Jaki. 

 
 
 

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze