Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jak zdarta płyta… Grzegorz Schetyna dalej straszy wyjściem z Unii

PR 11:42 12 maja 2019
Telewizja Republika
Totalna opozycja od jakiegoś czasu stara się bezpodstawnie przekonywać Polaków, że PiS chce wyprowadzenia Polski z Unii. Mimo wielokrotnych zapewnień zjednoczonej prawicy, że wcale tak nie jest (pojawiły się wręcz głosy dotyczące chęci wpisania przynależności Polski do UE do konstytucji) lider PO dalej usiłuje wmawiać wyborcom wymyślone tezy.

 

- W wyborach europejskich 26 maja, a potem parlamentarnych i prezydenckich, stoi przed nami wielki wybór: albo silna dostatnia, demokratyczna Polska w mocnej i silnej Europie, albo to co dziś, państwo partyjne, na drodze wyjścia z UE - mówił Schetyna.

Jak podkreślił, Polacy stoją przed wyborem, czy chcą, aby Polska była jednym z liderów Zachodu, czy państwem "dryfującym na Wschód".

Jak ocenił, od wyników tego wyboru zależy, czy "dogonimy poziom życia zachodnich Europejczyków, czy na pokolenia się od nich oddalimy".

Z tym ciężko się nie zgodzić, od wyborów zależy bardzo wiele. Od przejęcia rządów przez PiS, Polska bez wątpienia wzmocniła siebie i swoja pozycję w Europie.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. 

 

Czytaj również:

Konwencja nienawiści. Schetyna znowu atakuje PiS

Źródło: IAR, Twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze