Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Jak można pompować miliardy z Niemiec, do rosyjskich kieszeni, kiedy próbujemy osiągnąć pokój na świecie!?"

PR 16:34 13 lipca 2018
zrzut ekranu: twitter.com/realDonaldTrump
Prezydent Donald Trump ocenił w piątek podczas wspólnej z brytyjską premier Theresą May konferencji prasowej, że plany niemiecko-rosyjskiego gazociągu Nord Stream 2 to "tragedia", która utrudnia wysiłki na rzecz światowego pokoju. Jak ocenił, inwestycja ta "nie służy ani Niemcom, ani NATO".

Prezydent USA Donald Trump na konferencji prasowej z brytyjską premier Theresą May podkreślił, że bardzo lubi niemiecką kanclerz Angelę Merkel, ale że otwarcie powiedział jej, iż ten gazociąg "to straszliwa rzecz".

Trump wyraził zdziwienie, jak można usiłować dążyć do pokoju na świecie i pompować miliardy dolarów z Niemiec do rosyjskich kieszeni.

-Jak można pracować na rzecz pokoju i siły, skoro ktoś ma tego typu władzę nad tobą?" - pytał, mówiąc o swoich obawach dotyczących ewentualnego ryzyka powstania zależności energetycznej Niemiec od Rosji.

May zapewniła, że rząd w Londynie "rozmawiał na ten temat z Niemcami i innymi państwami Unii Europejskiej" i zagwarantowała, że "tak długo, jak Wielka Brytania będzie miała miejsce przy stole (w UE), będziemy nadal jasno przedstawiać swoją opinię".

 

Źródło: twitter.com/realDonaldTrump

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze