Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jachowicz: Elitę Unii Europejskiej najlepiej opisze słowo - degeneraci

kos 13:18 25 marca 2017
Telewizja Republika
W dzisiejszym "Politycznym podsumowaniu tygodnia" z Krzysztofem Świątkiem ("Polskie Radio 24)", Jerzym Jachowiczem ("W Sieci") i Markiem Królem rozmawiał Jacek Ożóg. Rozmowy dotyczyły szczytu Unii Europejskiej w Rzymie, z okazji 60 rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich.

Jacek Ożóg nawiązał do wczorajszego spotkania przywódców UE z Ojcem Świętym i do skandalicznej postawy Jean-Claude’a Junckera – Ja to zazwyczaj nawet na imprezach nie siedzę jak wczoraj Juncker siedział przy Papieżu. To było fatalne – stwierdził prowadzący. 

–Zniecierpliwiony, znudzony, zblazowany człowiek. Z tymi ciągotkami, które nawet nie są tajemnicą poliszynela, bo o tym mówi się otwarcie. To jest  pytanie jak taki człowiek może pełnić tak wysokie funkcje w Unii Europejskiej, które mają być tak prestiżowe i związane z taką odpowiedzialnością – ocenił Krzysztof Świątek.

– Te funkcje są zdeprawowane i zdegenerowane. Juncker czerpał profity z rajów podatkowych, ten raj podatkowy w postaci Luksemburga wciąż funkcjonuje. Na ostatnim G20 mówił o tym wicepremier Morawiecki, że trzeba ograniczyć te raje podatkowe, zlikwidować je, bo to przecież hipokryzja. Państwa nie mają wpływów podatkowych, bo wielkie korporacje rozliczają swoje podatki w krajach takich jak Luksemburg. Pan Juncker czerpał z tego ogromne korzyści – dodał Marek Król.

– Cała wierchuszka nie tylko komisji, ale też Parlamentu Europejskiego to zbieranina ludzi najgorszego autoramentu. Tam są pedofile, jak Daniel Cohn-Bendi, słynny z rewolty '68 roku, on się przyznał do tego, że lubi małe dziewczynki, to zbyt obrzydliwe by powiedzieć to o tej godzinie na antenie. To są ludzie, którzy są oskarżeni o parasol ochrony nad pedofilami, tak jak szczególnie zawzięty były premier Belgii - Guy Verhofstadt, to są ludzie, którzy robili przekręty finansowe, którzy tworzyli raje podatkowe, jak szef komisji Juncker. To maoiści jak były szef komisji, wymieniał to europoseł Nigel Farage, że ktoś kto jest odpowiedzialny za walkę z korupcją sam był skazany za korupcję w swoim kraju. Nie mogła się lepiej dobrać ta "elita" – przypomina Jacek Ożóg. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze