Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jacek Sasin: Trzaskowski powiela obietnice Hanny Gronkiewicz-Waltz, swojej mentorki politycznej

PR 7:53 7 września 2018
Telewizja Republika
Gościem poranka w Telewizji Republika był poseł Jacek Sasin. - Trzaskowski powiela obietnice Hanny Gronkiewicz-Waltz, swojej mentorki politycznej, można się spodziewać że z jego obietnicami będzie tak jak z jej obietnicami – stwierdził.

Pierwszym tematem, do którego odniósł się polityk w studiu Telewizji Republika był CPK.

- Kiedy przejęliśmy władzę, dostaliśmy spuściznę planową, która zakładała likwidację Okęcia przy budowie CPK. My po analizach wiemy, że tak nie musi być, że one mogą funkcjonować równolegle. W Warszawie transport lokalny a w CPK dla całej europy – stwierdził Sasin.

- Polacy chcą korzystać z różnych połączeń, muszą wybierać lotniska głównie niemieckie, jak Frankfurt. Chcemy by nie trzeba było latać do Frankfurtu i byśmy to my zarabiali na tym, że trzeba się przesiadać – dodał.

Poseł, który był kandydatem na prezydenta Warszawy, oznajmił, że jest zwolennikiem dokończenia odbudowy Warszawy.

- Jestem gorącym zwolennikiem odbudowy Pałacu Saskiego. Powinniśmy dokończyć w końcu odbudowę Warszawy. Wyrwa po Pałacu Saskim jest widoczna. Plac jest daleki od dawnego wyglądu. Aż woła by go odbudować – powiedział Sasin.

- Lecha Kaczyński miał ambicję odbudowy Warszawy, odkopano już nawet piwnice tego miejsca, ale Hanna Gronkiewicz-Waltz zasypała te piwnice – dodał.

Poseł przypomniał także, że kandydat Zjednoczonej Prawicy stawia w Warszawie na poprawę działania komunikacji miejskiej kładąc nacisk, na rozbudowę metra.

- Jaki od początku stawiał na budowę meta. Trzaskowski mówił, że to nie potrzebne, dopiero po tym jak usłyszał przecież, że Jaki chce budować metro, to on zaczął mówić że też to zrobi. Trzaskowski powiela obietnice Hanny Gronkiewicz-Waltz, swojej mentorki politycznej, można się spodziewać, że z jego obietnicami będzie tak jak z jej obietnicami - powiedział.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze