Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

J. Saryusz-Wolski: Donald Tusk to wyjątkowy szkodnik i tchórz, moim zdaniem nie wystartuje w wyborach prezydenckich

PR 9:06 5 listopada 2019
saryusz-wolski.pl
Dorota Kania spytała europosła Jacka Saryusz-Wolskiego na antenie Polskiego Radia 24 o to, czy Tusk pomimo wszystko wystartuje w wyborach prezydenckich. Europoseł wskazał, że jego zdaniem nie zrobi tego, gdyż "jest tchórzem".

 

- Mnie się wydaje, że nie wystartuje, jest mowa o tym tajnym sondażu jaki miał zlecić, który mówi o bardzo dużym negatywnym elektoracie. Poczytuję sobie zasługę, że cegiełkę do tego negatywnego elektoratu Donalda Tuska - wielkiego szkodnika polskiej polityki dołożyłem podnosząc larum, kiedy zezwolił na atak na Polskę z art. 7 - powiedział europoseł Jacek Saryusz-Wolski.

- Niektórzy mówią, że tak długo jak nie będzie pewny zwycięstwa, tak długo nie wystartuje, a ja powiem wprost: Donald Tusk jest tchórzem, w związku z czym nie wystartuje (w wyborach prezydenckich - red.), bo się będzie bał przegranej - podkreślił europoseł

 Jacek Saryusz-Wolski wskazał także, że Donald Tusk może mieć traumę, po tym jak przegrał wybory ze śp. Lechem Kaczyńskim.

- Donald Tusk jest jedynym kandydatem na szefa Europejskiej Partii Ludowej i - jak zaznaczył Saryusz-Wolski - z pewnością nim zostanie.

- Tam trzeba się napracować i dobrze znać mechanizmy, a ciężka praca nigdy nie była ulubionym zajęciem Donalda Tuska, a w sprawach europejskich zawsze był "pływakiem". Więc sądzę, że jest to dla niego rozwiązanie przejściowe, które na pewno wykorzysta by zaszkodzić Polsce, bo tego sobie nie odmówi - dodał Saryusz-Wolski.

 

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze