Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Istnieje granica hipokryzji? Kurdej-Szatan popierająca zabijanie dzieci, śpiewa o narodzinach Jezusa

AR 11:35 26 grudnia 2020
W święta Bożego Narodzenia gwiazda udzielała się w kościele, śpiewając z całą rodziną kolędy o narodzeniu Jezusa. instagram
Aktorka i prezenterka telewizyjna Barbara Kurdej-Szatan publicznie wyrażała swoje poparcie dla strajku kobiet. W święta Bożego Narodzenia gwiazda udzielała się w kościele, śpiewając z całą rodziną kolędy o narodzeniu Jezusa. Internauci wytknęli jej hipokryzję.

Kurdej-Szatan o tegorocznym występie poinformowała w mediach społecznościowych. Po wpisie aktorki, wylała się fala krytyki. Skoro popiera strajki aborcyjne, dlaczego teraz kolęduje w kościele?

- Twoja hipokryzja nie zna granic. Totalna obłuda, zakłamanie, fałsz – pisze jeden z internautów.

- Ja Pani życzę dostrzeżenia błędów logicznych w rozumowaniu i przyjęcia życia, które daje Chrystus, zupełnie poważnie bez zgryźliwości – komentował inny.

- Za pieniądze pani grała czy tak z przekonań? A ta błyskawica wcześniej to też za pieniądze czy z przekonań? - napisał kolejny internauta.

- Miła Pani i wszystkie Panie z Błyskawicami. Ja również życzę spokoju, poczucia bezpieczeństwa, radości, zdrowia, kontaktu z drugim człowiekiem bez strachu - dzieciom poczętym. Także Waszym dzieciom. Żeby nie musiały bać się błyskawic – czytamy w innym wpisie.

- Bóg się rodzi z każdym człowiekiem. Niech się Pani zastanowi i dokona wyboru, bo nie można służyć Bogu i mamonie – ocenił inny internauta.

- Rozumiem, że doświadczyła Pani nawrócenia? Jeżeli tak - to cudowna nowina! Natomiast jeżeli nie - to dlaczego jest Pani hipokrytką i stoi przy ołtarzu w świątyni Boga dawcy życia? – pytał kolejny.

Źródło: Tvp info/Twitter/@badzpowazna

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze