Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ireneusz Zyska: Pani Dominika zareagowała i można powiedzieć, zachowła się honorowo. Zachowanie członków KOD przekroczyło normy nie tylko etyczne ale i prawne

PR 7:57 6 września 2018
Telewizja Republika
Ireneusz Zyska, poseł Wolni i Solidarni pojawił się w studiu Telewizji Republika, by skomentować głośną sprawę zachowania Dominiki Arendt-Wittchen oraz opowiedzieć o swoich pomysłach w kampanii samorządowej w Wałbrzychu, gdzie został kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta miasta.

Rozmowa w studiu Telewizji Republika, rozpoczęła się od skomentowania sytuacji, która zakończyła się spoliczkowaniem działaczki KOD-u, która zakłócała uroczystość ku czci weteranów. Sytuacja to kolejny przykład na to, że służby nie reagują na agresywne zachowanie przedstawicieli KOD czy Obywateli RP.

- Mamy do czynienia z pomyleniem pojęć – wolność czy swoboda wypowiedzi a zagłuszenie wypowiedzi innych osób, które jest działaniem niewłaściwym tej politycznej organizacji jaką jest np. KOD. Służby powinny reagować. Polska policja zachowuje się bardzo dobrze i rozważnie, ale w przypadku kiedy mieliśmy do czynienia z kombatantami w tak wyjątkowej chwili powinni byli zareagować. Zachowanie osób z KOD to chamstwo i chuligaństwo. Ich zachowanie przekroczyło normy nie tylko etyczne ale i prawne - stwierdził

Pani Dominika zareagowała i można powiedzieć, zachowała się honorowo, niektórzy mówią, że „jak trzeba”. Myślę, że nie powinna posuwać się aż tak daleko w swoich czynach, ale ona broniła kombatantów, osób dla których była ta uroczystość. Ktoś musiał w końcu powiedzieć „dość” osobom, które zachowywały się w sposób nieodpowiedni. Oni łamią wszelkie zasady związane z komunikacją społeczną. Nie tak powinna zachowywać się opozycja, oni nie wnoszą nic poza chuligańskim protestem – stwierdził.

- W dalszym ciągu prowadzona jest strategia, którą wprowadził Grzegorz Schetyna, czyli ulica i zagranica. Uważam ze powinna być reakcja służb – oznajmił.

Gość przypomniał w trakcie rozmowy, że został kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Wałbrzycha.

- Chociaż nie jestem członkiem PiS, to mam zaszczyć reprezentować PiS, w wyborach na prezydenta Wałbrzycha. Kampania zaczyna nabierać rumieńców, zaraz rozpoczną się moje spotkania. Pytam też mieszkańców o opinię na temat rządów. PO rządzi tam od 4 kadencji. Wałbrzych ma szereg niedostatków, jest to najbardziej zadłużone spośród średnich miast. Jest czwartym najbajrdziej zadłużonym miastem w Polsce per capita- powiedział.

Poseł zapowiedział, ze ma plan wprowadzenia szeregu działań które pobudzą gospodarkę i poprawią sytuację w Wałbrzychu.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze