Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Internauci komentują słowa Kopacz o naftalinie: „pogarda, mowa nienawiści, chore i radykalne poglądy”

pmb 16:16 27 stycznia 2019
Zrzut ekranu z TVP Info
– Mówimy PiS-owi: jesteście nieaktualni, czuć od Was naftaliną. Nauczcie się żyć w Europie! – mówiła b. premier Ewa Kopacz podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej. Politycy POKO niezwykle ochoczo mówili o walce z mową nienawiści. Nie można jednak brać ich słów na poważne, skoro sami z pogardą wypowiadali się na temat swoich politycznych oponentów.

Konwencja Koalicji Obywatelskiej rozpoczęła się od wspomnienia Pawła Adamowicza. – Tęsknimy za nim jako przyjacielem, człowiekiem, samorządowcem. Zbrodnia, którą cała Polska na własne oczy, wywołała wśród nas szok i przerażenie. Wszyscy czujemy, że po tym, co się stało, już nic nie będzie takie same – zaznaczył Grzegorz Schetyna.

– Z całą pewnością można powiedzieć, że zabójstwo prezydenta Gdańska stanie się cezurą w nowej historii Polski. Tylko trzeba zapytać, co ta cezura będzie wyznaczać, co będzie dalej? Czy umiemy to dzisiaj przewidzieć? To, co się stanie, w którą stronę pójdzie historia, zależy od nas i od tego, co będziemy potrafić z tym zrobić – mówił lider PO.

Źródło: twitter.com/wprost.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze