Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

IMGW przychodzi z dobrymi wieściami. We wtorek czeka nas dużo słońca

ar 7:36 2 marca 2021
W nocy z wtorku na środę ponownie dużo mgieł, szczególnie na północy i wschodzie.Pixabay.com/@steinchen
We wtorek dużo słońca w południowej połowie kraju i na zachodzie, a na północy nieco więcej chmur. Słaba mżawka może popadać tylko na północy i na północnym wschodzie - poinformowała Ewa Łapińska, meteorolog z IMGW.

We wtorek dużo słońca w południowej połowie kraju, a na północy nieco więcej chmur. Słaba mżawka może popadać tylko na wschodzie Jak przekazała meteorolog z IMGW we wtorek rano należy spodziewać się mgieł. Na północy, na wschodzie i lokalnie w centrum w kraju sporo chmur, ale potem powinno się gdzieniegdzie rozpogadzać. Natomiast na zachodzie i na południu ogólnie powinno być słonecznie i bardzo ciepło.

- Na zachodzie i północnym-zachodzie temperatura wyniesie nawet do 12-13 stopni Celsjusza, a w centrum około 7-8 stopni - powiedziała Ewa Łapińska.

Dodała, że najchłodniej będzie na północy i północnym wschodzie. Tam termometry pokażą od 4 do 6 stopni Celsjusza.

- W rejonach, gdzie będą się utrzymywały gęste chmury, czyli na północy i na północnym wschodzie może występować przez chwilę niewielka mżawka - podała meteorolog.

Wiatr będzie wiał na południu słaby, a na północy umiarkowany, chwilami porywisty.

Z kolei jak podało IMGW, w nocy z wtorku na środę ponownie dużo mgieł, szczególnie na północy i wschodzie. Będą one ograniczały widzialność do 100 metrów. Miejscami utrzymają się one do godzin przedpołudniowych w środę.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze