Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Im dłużej patrzę na twarz Pawła, z tymi smutnymi oczyma..." – Jakimowicz o Kukizie i jego "walce z systemem"

pmb 21:29 9 sierpnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Im dłużej patrzę na twarz Pawła Kukiza, z tymi smutnymi, martwymi oczyma to ja przestaję w niego wierzyć. Nie wiem o co chodzi. Kompletnie – powiedział aktor Jarosław Jakimowicz, który był gościem red. Macieja Kożuszka w programie "Specjaliści od wszystkiego" w Telewizji Republika.

Smutne oczy Kukiza

– Oni w niego uwierzyli. W zmianę, która mogła się dokonać. Wszyscy znamy osoby z tego środowiska. To są najczęściej tacy drobni kombinatorzy. Oni potrafią wykorzystać to współczucie i litość – podkreślał Jakimowicz.

Aktor nie krył żalu wobec Pawła Kukiza. – To co robi Paweł Kukiz… Ktoś kto walczył z reżimem, antysystemowy… I nagle jemu nie przeszkadza PSL. To jest jakiś obłęd. To jest kretynizm do potęgi n-tej. Im dłużej patrzę na twarz Pawła Kukiza, z tymi smutnymi, martwymi oczyma to ja przestaję w niego wierzyć. Nie wiem o co chodzi. Kompletnie – mówił aktor.

Red. Liziniewicz zwrócił uwagę na możliwy upadek wielkiej koalicji po lewej stronie. – Myślę, że ta lewicowa koalicja długo nie potrwa. To jest efemeryczny twór. Wydaje mi się, że połowa osób stamtąd odejdzie do Koalicji Obywatelskiej.

– Robert Biedroń też był politykiem SLD. Można zabrać człowieka z SLD, ale SLD z człowieka nie za bardzo – mówił dziennikarz "Gazety Polskiej".

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze