Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

IKEA walczy o równość i tolerancję? Okazuje się, że firma usunęła kobiety z katalogu dla Arabii Saudyjskiej

pmb 17:48 1 lipca 2019
Zrzut ekranu ze strony/america.aljazeera.com
Zwolnienie pracownika IKEI z powodu cytowania Biblii spowodowało wzburzenie medialne i społeczne. Mężczyzna sprzeciwił się nachalnej promocji wartości LGBT i zademonstrował przywiązanie do wartości chrześcijańskich. Okazuje się, że szwedzka firma usunęła kobiety z katalogu dla Arabii Saudyjskiej. Powód? W tym kraju nie można publikować wizerunku kobiet bez nakrycia głowy.

"Zainspirowana sztuką i kulturą islamu, ze skandynawskim akcentem, kolekcja ta zawiera produkty takie jak obrusy i poduszki z prostymi wzorami, które są widoczne w całej historii regionu, w żywych i nowoczesnych kolorach, a także subtelne, bardziej klasyczne opcje" – czytamy na stronie IKEI.

"Święty miesiąc Ramadanu to czas autorefleksji, wzmożonego oddania i duchowej świadomości. Jest to czas, w którym rodzina i przyjaciele spotykają się każdej nocy, aby dzielić się swoją radością i wdzięcznością za wszystkie swoje błogosławieństwa" – informuje firma.

Zobacz także: "Środowiska LGBT nie można krytykować. Ich nachalna propaganda...". Napięta dyskusja w "Politycznej kawie" 

z12599258o

Zrzut ekranu ze strony/buzz.gazeta.pl

z12599495o

Zrzut ekranu ze strony/buzz.gazeta.pl

Hipokryzja?

Źródło: niezalezna.pl/media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze