Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

I TAK POWINNO BYĆ! Rządowa agencja pomaga rodzimym przedsiębiorcom - polskie meble na podbój Europy

8:44 9 stycznia 2019
fotografia ilustracyjna, fot: pixabay
IMM Cologne to największe targi meblarskie w Europie. Swoją ofertę zaprezentuje na nich 65 polskich firm. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje też dwa stoiska narodowe promujące rodzimą branżę. Nasz kraj jest trzecią potęgą wśród największych światowych eksporterów mebli. Targi odbędą się w dniach 14–20 stycznia.

 

Na początku każdego roku międzynarodowe targi mebli i wnętrz w Kolonii pokazują, jak będą urządzane domy i mieszkania w najbliższej przyszłości. W tym roku organizatorzy spodziewają się ok. 1,3 tys. wystawców, z których ponad 70 proc. będzie pochodziło spoza Niemiec. IMM Cologne to nie tylko platforma biznesowa, ale także miejsce, w którym rodzą się trendy w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz na kolejny sezon. Na tegorocznych targach obecne będą wszystkie najważniejsze światowe marki meblowe.

Polskie pawilony zapewnione przez PAIiH będą przestrzenią networkingową, przeznaczoną dla krajowych przedsiębiorców, którzy nie mają na IMM własnych stoisk, ale będą potrzebować miejsca na spotkania z kontrahentami czy innymi partnerami biznesowymi.

Czytaj więcej w dzisiejszej "Codziennej".

 

 

Źródło: Paweł Woźniak / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze