Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

I już nadciąga do Polski ... prawdziwa fala upałów! ZOBACZ kiedy założyć krótkie spodenki!

sm 10:33 30 maja 2019
Już w weekend w niektórych regionach Polski, termometry wskażą aż ... 30 stopni Celsjusza! ZOBACZ GDZIE będzie można chodzić w letnich ubraniach!

Dziś w całej Polsce przewidywane jest niewielkie zachmurzenie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie od 12 stopni Celsjusza w woj. małopolskim do 21 st. C w woj. zachodniopomorskim.

Piątek, podobnie jak czwartek, z lekkimi zachmurzeniami i temperaturą od 19 st. C. w Małopolsce - 19 st. C. do 23 w Łodzi. 

Ale już w sobotę nastanie prawdziwe ... lato. Termometry pokażą od 21 st. C na Pomorzu do 25 st. C w woj. lubuskim. W całym kraju prognozowane jest przejściowe zachmurzenie, oprócz tego w woj.: śląskim, dolnośląskim, łódzkim, wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, świętokrzyskim, mazowieckim możliwe są przelotne opady. Ale ogólnie słonecznie i coraz cieplej. 

Kumulacja ciepła nadejdzie w niedzielę. Zapowiada się do 30 st. C w woj. zachodniopomorskim. Najchłodniej ma być w woj. pomorskim - 23 - 25 st. C. Przez większość dnia będzie słonecznie. Więc można zorganizować sobie naprawdę udany weekend. 

Czytaj również: Burze i gradobicia w Polsce! SPRAWDŹ gdzie będzie najgorzej

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze