Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Horngacher prawie na pewno odejdzie. Tajner zdradza, kto może go zastąpić

AS 21:16 4 marca 2019
Apoloniusz Tajner / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
- Jest kilka rozwiązań, które mogłyby być równorzędne, do tego, co oferował nam Horngacher. Werner Schuster, Alexander Stoeckl czy Ronny Hornschuh. Nawet pojawiło się nazwisko Andreasa Bauera, trenera niemieckiej kadry kobiet - powiedział w Radiu Dla Ciebie Apoloniusz Tajner.

- Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, iż negocjacje z Niemieckim Związkiem Narciarskim nie zakończą się porozumieniem. Być może w tej chwili jest na etapie analizy kontraktu. Bardziej prawdopodobne jest jednak, iż Stefan Horngacher odejdzie. Wszystko ku temu zmierza - mówił prezes Apoloniusz Tajner na antenie Radia Dla Ciebie, który przyznał, że Polska federacja zaproponowała Stefanowi Horngacherowi przedłużenie kontraktu do 2022 roku.

Pytany o to kto mógłby zastąpić Horngachera powiedział - Jest kilka rozwiązań, które mogłyby być równorzędne, do tego, co oferował nam Horngacher. Werner Schuster, Alexander Stoeckl czy Ronny Hornschuh. Nawet pojawiło się nazwisko Andreasa Bauera, trenera niemieckiej kadry kobiet. 

Decyzja Stefana Horngachera ma zostać ogłoszona przed finałowymi zawodami Pucharu Świata w Planicy.

 

 

Źródło: Radio Dla Ciebie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze