Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Horała: Albo premier Kopacz nie ma żadnej wiedzy i jest figurantką, albo ma świadomość tego, że...

AS 15:30 14 maja 2019
Telewizja Republika
Albo premier Kopacz nie ma żadnej wiedzy i jest figurantką, albo ma świadomość tego, że to co zrobiła szkodziło państwu i nie chce się do tego przyznać. Właściwie nie wiem, która wersja jest lepsza - powiedział w rozmowie z TVP INFO przewodniczący komisji ds. wyłudzeń VAT Marcin Horała.

Ewa Kopacz zeznawała dzisiaj przed komisją ds. VAT. Była premier oceniła, że "ta komisja (...) nie jest komisją, która chce cokolwiek wyjaśnić". Stwierdziła, że po"analizie tylko rządów 2008-2015 komisja nie jest w stanie ustalić struktury luki vatowskej".

Była premier wielokrotnie podczas składanych zeznań popisała się arogancją. Do sprawy odniósł się przewodniczący tej komisji Marcin Horała - Albo premier Kopacz nie ma żadnej wiedzy i jest figurantką, albo ma świadomość tego, że to co zrobiła szkodziło państwu i nie chce się do tego przyznać. Właściwie nie wiem, która wersja jest lepsza - stwierdził w rozmowie z TVP Info. 

CZYTAJ WIĘCEJ - Co za buta! Kopacz: ci, którzy wygrają wybory jesienią sprawią, że na moim miejscu będzie siedział Jarosław Kaczyński

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.163/1) - OTWARTY DIALOG I ROSYJSKI WYWIAD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze