Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Homo-terror we dwojga! W Poznaniu rozpoczęły się warsztaty tanga dla par jednopłciowych

18:53 6 czerwca 2019
Wikipedia/CC BY-SA 3.0
Poznań będzie pierwszym miastem, w którym odbędą się warsztaty tzw. queer tanga. – Chcemy zaprezentować przestrzeń socjalną kultury, jaką jest tańczenie jednego z najpiękniejszych i najbardziej zmysłowych tańców na świecie w nieco innej odsłonie – przekonuje instruktor tanga.

Lekcję pokazową zaprezentuje instruktor tanga z Poznania, Tomasz Sępowicz wraz ze swoim "partnerem". – Chcemy zaprezentować przestrzeń socjalną kultury, jaką jest tańczenie jednego z najpiękniejszych i najbardziej zmysłowych tańców na świecie w nieco innej odsłonie – opowiadają pomysłodawcy.

– Queer milongi, festiwale i kursy tanga dla par "nieheteronormatywnych" są w innych krajach codziennością. Poznań jako pierwszy inicjuje taką odsłonę tanga, która może zaciekawić nie tylko nietypowym, ale również niepozostawiającym bez wrażeń obrazem - przekonują organizatorzy warsztatów.

Wydarzenie odbędzie się 5 lipca. – Podczas Pride Week będziecie mieli możliwość zasmakować czegoś niepowtarzalnego. Nie opiszemy Wam tego w słowach, trzeba przyjść i doświadczyć – twierdzą organizatorzy.

Zobacz także: IKEA stworzyła specjalną torbę LGBTQ. "Jesteśmy podekscytowani i dumni"

Źródło: epoznan.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze