Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

HIT! Uszkodziła samochód... Następnie rozbiła namiot i poszła spać

M.N. 15:59 9 października 2018
pixabay.com
Kierująca oplem 48-latka "dostała odruchu wymiotnego", w wyniku czego jej auto wypadło z drogi i uderzyło w wysoki krawężnik. Kobieta nie wezwała jednak pomocy drogowej. Uszkodzony samochód zostawiła przy wjeździe na rondo, rozbiła namiot i poszła spać.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem przy rondzie Piastów Śląskich w Zielonej Górze. 48-latka była wówczas w podróży z Lipska do Poznania.

 

Kobieta powiedziała w rozmowie z fakt.pl, że w barze na przejściu granicznym w Świecku zjadła pierogi. - Dojeżdżając do ronda dostałam odruchu wymiotnego i wtedy wypadłam z drogi. To przez te pierogi - przyznała kierująca oplem.

 

O rozbitym aucie poinformowali policję inni kierowcy. Służby zjawiły się na miejscu w poniedziałek rano. Funkcjonariusze nakazali kobiecie usunięcie samochodu. Ostatecznie skończyło się na wezwaniu pomocy drogowej.

 

- Kobieta nie została ukarana mandatem. Nie popełniła wykroczenia ani nie zrobiła nikomu krzywdy - powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Źródło: polsatnews.pl, fakt.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze