Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

HIT! Liderzy KO bez znajomości "szóstki Schetyny". "Ale ja nie jestem od tego" [WIDEO]

am 16:54 6 września 2019
zrzuty ekranu z Radio ZET i RMF FM
Ja nie jestem od tego, żeby punkt po punkcie znać i cytować (szóstkę Schetyny -red.) – wypalił lider łódzkiej listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu Tomasz Zimoch. To nie pierwsza wpadka polityka opozycji w kontekście znajomości wyborczego programu KO. Przypominamy wcześniejsze wpadki.

– Najważniejszy jest dekalog politycznej fair play. Postanowiłem dlatego kandydować do Sejmu bez względu na to, co jest w „sześciopaku” i co będzie w programie przedstawionym przez panią marszałek (Małgorzatę Kidawę-Błońską – red.) – powiedział kandydat do Sejmu w rozmowie z dziennikarką. 

Zimoch poproszony, by „jednak wymienił te sześć punktów w szóstce Schetyny, (…) ale tak punkt po punkcie”, odpowiedział: „Ale ja nie jestem od tego, żeby punkt po punkcie znać i cytować”.

 

Dopytywany dalej o szósty punkt, również nie udzielił odpowiedzi. Ocenił, że „przecież to nie ma znaczenia, jaka jest kolejność tej szóstki Schetyny, (…) żadnego”.

Przypomnijmy wcześniejszą audycję radiową na antenie RMF FM. Wówczas „jedynka” KO w Rzeszowie Paweł Poncyljusz po chwili namysłu wskazał, że „nie pamięta w tej chwili”.

 

 

W czwartek o swojej szóstce nie był też w stanie opowiedzieć sam Grzegorz Schetyna. 

 

Źródło: Radio ZET, RFM FM

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze