Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hiszpania: Udaremniono olbrzymi przemyt kokainy

A.N 18:14 25 listopada 2019
pixabay
Hiszpańska policja we współpracy z portugalskimi organami ścigania przejęła niedaleko przygranicznej miejscowości Cangas okręt podwodny z trzema tonami kokainy na pokładzie.

W poniedziałek po południu wciąż trwały poszukiwania trzeciego członka załogi. Dwaj pozostali to obywatele Ekwadoru. Usłyszeli zarzuty przynależności do organizacji przestępczej oraz przemytu narkotyków.

Z informacji medialnych wynika, że okręt podwodny, wyposażony w zaawansowaną technologię, przypłynął do północno-zachodniej Hiszpanii z Portugalii. Wszystko wskazuje, że kilka dni wcześniej gang przetransportował ładunek około 3 ton kokainy z Ameryki Południowej.

Pochodząca z Gujany Francuskiej jednostka mogła pomieścić do 6 ton narkotyków. Przejęcie jednostki było możliwe, dopiero gdy z braku paliwa zatrzymała się ona na mieliźnie.

– Ruchy tego okrętu były obserwowane od trzech dni przez funkcjonariuszy. Wiemy, że ta 20-metrowa jednostka była wykorzystywana do dostarczania narkotyków do brzegów Galicji – wynika ze źródeł pochodzących z żandarmerii.

Członkowie załogi zostali zatrzymani niedzielę rano, ale w poniedziałek po południu wciąż trwa akcja poszukiwania trzeciego jej członka oraz dodatkowych dowodów w dochodzeniu. 

Poszukiwany mężczyzna najprawdopodobniej opuścił wynurzoną do połowy łódź podwodną w kombinezonie płetwonurka.

Źródło: MEDIA

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze