Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hipokryzja Biedronia! Wyszedł z posiedzenia Sejmu, po czym oskarżył rząd o nienależyte informowanie o problemie

BK 13:49 2 marca 2020
Robert Biedroń w trakcie posiedzenia Sejmu, na którym rząd informował o działaniach podjętych wobec epidemii koronawirusa, wyszedł z sali plenarnej. Po chwili zorganizował konferencję, na której mówił, że rząd nienależycie informuje o tym problemie.

Trwa posiedzenie Sejmu, na którym rząd przedstawia informację dot. nowego koronawirusa, podjętych już działań i dalszych zamierzeń. O zwołanie specjalnego posiedzenia zwrócił się do marszałek Sejmu Elżbiety Witek prezydent Andrzej Duda.

W trakcie jednego z wystąpień – ministra spraw wewnętrznych i koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego – europoseł Wiosny i kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń, obecny na posiedzeniu Sejmu, opuścił je.

Dlaczego? Na sejmowym korytarzu zorganizował konferencję prasową i mówił, że rząd nienależycie informuje o koronawirusie.

Na ten fakt uwagę zwrócił dziennikarz TVP Bartłomiej Graczak. Napisał, że „przy stolikach dziennikarskich Robert Biedroń mówi, że rząd nie dał rady i nie poinformował należycie o działaniach”.

Źródło: Twitter, TvpInfo

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze