Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

GW lansowała proaborcyjną inicjatywę! Będzie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez tę zbrodniczą organizację!

K.B. 11:41 12 grudnia 2019
Instytut Ordo Iuris przygotowuje zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez międzynarodową organizację deklarującą zagubionym kobietom pomoc w zabiciu własnych poczętych dzieci.

Pokaźną redakcyjną reklamę w postaci entuzjastycznych artykułów zapewniła aborcjonistkom „Gazeta Wyborcza”. Według zamieszczonych tam informacji, międzynarodowa inicjatywa Aborcja Bez Granic uruchamia właśnie fundusz wspierający matki w zamiarze pozbawienia życia nienarodzonego potomstwa. Chodzi zarówno o organizowanie i opłacanie wizyt w zagranicznych placówkach pseudomedycznych, sprowadzanie pigułek do aborcji farmakologicznej, jak i poradnictwo.

 

W związku z obowiązującym na terenie Polski prawem GW stara się rozwiać ewentualne obawy zainteresowanych czytelniczek: „Czy to legalne? Poddanie się aborcji nie jest w Polsce karane. Więzienie grozi za jej przeprowadzenie albo pomoc w aborcji. – Żadne informowanie czy rada, nawet jeśli pomaga to drugiej osobie podjąć decyzję, nie są nielegalne” – zapewnia jedna z rozmówczyń gazety.

 

Wtorkowa informacja wywołała zrozumiałe poruszenie w mediach społecznościowych. Wbrew twierdzeniom lewicowo-liberalnego medium, internauci zwracali uwagę na bezprawność opisywanego procederu.

 

W odpowiedzi na niepokojące doniesienia z frontu walki o powszechne prawo do życia mecenas Jerzy Kwaśniewski, prezes instytutu Ordo Iuris napisał, że organizacja przygotowuje już doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez aborcjonistów.

 

Źródło: pch24, twitter

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze