Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gryglas: przesłuchanie Tuska to był smutny spektakl o tym, jak rozmontowywano Polskę

pmb 7:55 6 listopada 2018
Flickr/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
– Z uwagą śledziłem przesłuchanie Donalda Tuska. To był bardzo smutny spektakl o tym, jak rozmontowywano Polskę – powiedział Zbigniew Gryglas (Porozumienie), który był gościem Ilony Januszewskiej w Telewizji Republika.

Na początku został poruszony temat wyborów samorządowych.

– Można odnieść wrażenie, że wszyscy wygrali te wybory. Słyszałem to nawet od kolegów z PSL-u… Co jest nieprawdopodobne. Platforma Obywatelska utrzymała swój stan posiadania, nie może jednak odtrąbić zwycięstwa w wielkich miastach. To błędny obraz. Pan prezydent Majchrowski należał do SLD. Pan prezydent Adamowicz w pierwszej turze nie był popierany przez PO.

– Wszyscy jesteśmy zaskoczeni wynikiem w Łodzi i Gdańsku… Na pani Zdanowskiej ciąży wyrok prawomocny. Cóż to mówi o polskim społeczeństwie? Że możemy tak wiele wybaczyć? Są granice miłosierdzia… – podkreślał Gryglas.

zrzut_ekranu_20181106_o_07.37.57_670

– Z całą pewnością jeśli chodzi o sejmiki i generalny wynik to wygrała Zjednoczona Prawica (...) To zwycięstwo jest ważne i istotne. Nie upajamy się jednak tą wygraną.

Fałszywe działania totalnej opozycji

Dosyć skutecznie udało się opozycji przypiąć nam fałszywą łatkę partii antyeuropejskiej. To że bronimy naszych interesów jest postrzegane jako antyeuropejskość.

– Mnie wczoraj nie było na spotkaniu na Nowogrodzkiej. Na pewno jest wiele tematów do przemyśleń – mówił Gryglas.

– Chcemy wspierać polskie przedsiębiorstwa. Nie będziemy wspierać kapitału zagranicznego jak poprzedni rząd. Stajemy się coraz lepszą marką zagranicą.

Obraz państwa a przesłuchanie Tuska

– Z uwagą śledziłem przesłuchanie Donalda Tuska. To był bardzo smutny spektakl o tym, jak rozmontowywano Polskę – podkreślał polityk.

– Sam premier powiedział, że nieprawidłowo działało tyle instytucji… Pan premier ciągle podkreślał, że sygnalizowano mu o problemie… Państwo nie było właściwie zarządzane.

– Służby specjalne dopuściły do sytuacji, w której syn prezesa Rady Ministra wziął udział w przedsięwzięciu, które miało znamiona zorganizowanej grupy przestępczej.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - GADOWSKI, HERUDZIŃSKI, KARNKOWSKI - PO CZEKA TERAZ 4 LATA POSTU. ONI TEGO ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze