Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Grupa nielegalnych imigrantów zatrzymana na Śląsku

AKŁ 16:30 9 sierpnia 2020
Grupa imigrantów zatrzymana na ŚląskuStraż Graniczna
Funkcjonariusze ze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 34 cudzoziemców, którzy nielegalnie dostali ze Słowacji do Polski w naczepie samochodu ciężarowego. Do sprawy zatrzymano również kierowcę pojazdu – obywatela Turcji. To najliczniejsza w ostatnich latach grupa imigrantów zatrzymana przez funkcjonariuszy SG.

Nielegalni imigranci zostali zatrzymani w okolicach miejscowości Kobiór (powiat pszczyński). Cudzoziemcy nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów. Deklarowali, że pochodzą z Syrii, Iraku, Iranu oraz Turcji. Wśród nich jest też czwórka dzieci.

Imigranci zostali przebadani przez lekarza. Czują się dobrze i nie wymagają hospitalizacji. Funkcjonariusze Straży Granicznej zapewnili im żywność oraz napoje. Obecnie wobec zatrzymanych prowadzone są czynności służbowe zmierzające do potwierdzenia ich obywatelstwa, tożsamości, trasy przejazdu oraz ustalenia ewentualnych organizatorów tej nielegalnej podróży.

Funkcjonariusze ze #ŚląskiOSG zatrzymali 34 nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu, którzy do Polski dostali się ze Słowacji w naczepie samochodu ciężarowego. To najliczniejsza w ostatnich latach grupa imigrantów zatrzymana przez funkcjonariuszy SG. https://t.co/WBt69uQL4l

— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) August 9, 2020

Źródło: Straż Graniczna

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze