Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Grała w filmie Marvela. Miała zamordować matkę!

M.N. 16:56 2 stycznia 2020
fot. Johnson County Sheriff Office
Mollie Fitzgerald w 2011 roku zagrała niewielką rolę dziewczyny Starka w filmie „Captain America: Pierwsze starcie”. Gwiazda została aresztowana w związku ze sprawą śmierci jej matki. Ciało 68-letniej Patricii E. Fitzgerald zostało znalezione 20 grudnia zeszłego roku.

Informacja o zatrzymaniu aktorki pojawiła się na oficjalnym twitterowym koncie policji z Olathe w stanie Kansas. Czytamy w niej, że w wyniku trwającego śledztwa, 31 grudnia 2019 roku policja aresztowała 38-letnią Mollie M. Fitzgerald. 

„20 grudnia 2019 roku o godzinie 11:58 oficerowie policji odpowiedzieli na wezwanie dotyczące włamania z bronią w ręku. Po przybyciu znaleźli 68-letnią kobietę z raną kłutą. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu zbrodni obecna była 38-letnia krewna ofiary, która z drobnymi obrażeniami trafiła do szpitala” – czytamy w oficjalnym ogłoszeniu policyjnym, które później zostało zaktualizowane o wiadomość o aresztowaniu córki ofiary. 

Według informacji „The Kansas City Star”, Mollie Fitzgerald została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia i obecnie przebywa w więzieniu. Kaucja została wyznaczona na pół miliona dolarów. Pierwsza rozprawa została zaplanowana na czwartek 2 stycznia.

Źródło: tvp.info, IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze