Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„GP” ujawnia: Państwo ma sposób na szantażystów

PR 8:50 24 kwietnia 2019
Gazeta Polska
Uniemożliwienie zdawania matur nie opłaca się strajkującym nauczycielom, bo kompromituje ich protest. Ale zachowanie protestujących bardziej przypomina amok niż racjonalne działanie, więc mogą pójść w zaparte – pisze Piotr Lisiewicz w dzisiejszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”. W gazecie również niezwykle ciekawe teksty Tomasza Sakiewicza, Doroty Kani, Katarzyny Gójskiej, Michała Rachonia, Jana Pospieszalskiego i innych.

Piotr Lisiewicz w dzisiejszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” stwierdza, że gdyby protestujący kierowali się jakąkolwiek racjonalnością, w tym także popularnością własnego protestu, to sprawę matur powinni odpuścić. Bo skutki ich nieodbycia się byłyby nieobliczalne. Nie dla rządu, któremu kompromitacja ZNP raczej by pomogła. Dla uczniów. I to tym razem nie bezradnych dzieci z podstawówki.

Jacek Liziniewicz z Wojciechem Muchą piszą o mobbingu ZNP.

- Zastraszanie w „szpalerach hańby” oraz wyzwiska, od „łamistrajków” do „świń”. Szantaże emocjonalne, ostracyzm, wyśmiewanie i poniżanie – to niektóre z arsenału środków, które wykorzystali nauczyciele wobec swoich kolegów i uczniów w czasie strajku płacowego – czytamy w najnowszym numerze „Gazety Polskiej”.

Dorota Kania ujawnia natomiast, na czym polega polityczna gra emerytowanych generałów.

Na początku kwietnia Żandarmeria Wojskowa zatrzymała gen. Lecha M. – byłego dowódcę generalnego rodzajów sił zbrojnych. M. usłyszał zarzut m.in. przywłaszczenia mienia znacznej wartości w związku z organizacją pokazów lotniczych Air Show w Radomiu. Niektórzy emerytowani generałowie postanowili „wziąć w obronę” Lecha M. O grach emerytowanych generałów Dorota Kania rozmawiała z byłym szefem SKW, Piotrem Bączkiem.

Katarzyna Gójska, pisze natomiast o "Tańcu ze Sputnikiem".

- Liderzy Konfederacji lubią rozmawiać z putinowskim Sputnikiem. Ciekawe dlaczego? Ktoś powie – trwa kampania, politycy nie tracą żadnej szansy na kontakt z wyborcami, zabiegają o każdy wywiad i dlatego sowiecki Sputnik też może liczyć na ich łaskawość. Nie jest jednak tak, że wypowiedzi udziela się bezrefleksyjnie i hurtowo, że rozmawia się, z kim popadnie - pisze Gójska.

 

Warto udać się do kiosków po nowy numer "Gazety Polskiej".

 

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze