Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gowin: Szantaż energetyczny to jeden z instrumentów dyplomacji rosyjskiej

AS 8:52 27 marca 2018
Telewizja Republika
- Ciesze się, że w sprawie ataku na Siergieja Sripala świat zachodni wykazał się solidarnością i działaniami stosunkowo zdecydowanymi - powiedział na antenie Jedynki wicepremier Jarosław Gowin.

- Ciesze się, że w tej sprawie świat zachodni wykazał się solidarnością i działaniami stosunkowo zdecydowanymi. Nie widzę jednak żadnego powodu abyśmy mieli jednostronnie eskalować sankcje wobec Rosji. Mam natomiast nadzieje, że konsekwencje będą dalsze. Przede wszystkim myślę o projekcie Nord Stream II. Rząd Niemiecki, szczególnie teraz, powinien mieć świadomość z kim ma do czynienia po drugiej stronie - powiedział Jarosław Gowin.

Wicepremier został zapytany o  zatrzymanie Marka W., który jest podejrzany o szpiegostwo na rzecz Rosji - Zarówno fakt, że wywiad rosyjski działa na terytorium Polski i innych krajów UE oraz to, że szczególnym przedmiotem zainteresowania szpiegów jest energetyka, nie powinien nikogo dziwić. (...) Szantaż energetyczny to w końcu jeden z instrumentów dyplomacji rosyjskiej - ocenił minister nauki i szkolnictwa wyższego. 

Źródło: polskieradio.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze