Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Godek zbiera na publikację wyroku TK. Politycy Lewicy urządzają sobie kpiny

JJ 15:21 9 listopada 2020
Kaja Godek zbiera fundusze na publikację orzeczenia TK ws. tzw. aborcji eugenicznejPAP/Radek Pietruszka
Znana działaczka pro-life, Kaja Godek zbiera fundusze na publikację orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 22 października. Trybunał orzekł, że tzw. aborcja eugeniczna jest niezgodna z Konstytucją, co spowodowało protesty środowisk lewicowo-liberalnych.

Kai Godek, która była jednym z inicjatorów obywatelskiego projektu ustawy zakładającej wyeliminowanie przesłanki eugenicznej z obecnie obowiązującego prawa aborcyjnego, zależy na szybkim opublikowaniu wyroku TK.

 

Informacja o zbiórce pieniędzy stała się obiektem żartów polityków Lewicy. Na Twitterze udostępnił ją socjolog, od ubiegłego roku poseł na Sejm RP, Maciej Gdula.

– Kaja Godek chce publikacji wyroku TK w sprawie aborcji. Zaczęła zbiórkę kasy na publikacje. Ma już 726 złotych. Oprócz tego, że nie wiadomo jak miałoby to pomoc w publikacji, to warto odnotować, że Aborcyjny Dream Team zebrał w aktualnej zbiórce 1,300,000 – napisał na Twitterze. Wpis klubowego kolegi skomentowała rzeczniczka SLD Anna Maria Żukowska, drwiąc z działaczki pro-life.

– Kaja Godek zbiera na toner i papier do drukarki – stwierdziła Żukowska.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze