Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gliński: Dziwi mnie, że ktoś kwestionuje rolę i pozycję Antoniego Macierewicza

AS 9:15 8 listopada 2019
Telewizja Republika
– Mnie w ogóle dziwi to, że ktoś kwestionuje rolę i pozycję Antoniego Macierewicza. Jakoś się nie mówi w przestrzeni publicznej, że opozycja wybrała na marszałka seniora Senatu osobę, która całą swoją karierę polityczną zbudowała w komunistycznych mediach - powiedział w rozmowie z Katarzyną Gójską w Radiowej Jedynce minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.

– Przez lata nikt się nie zajmował Westerplatte. Było ono zaniedbane. Nie było również odpowiedniego upamiętnienia pola bitwy, ważnego w polskiej historii - powiedział Piotr Gliński. 

– Dobrze, że realizujemy to, co należy zrobić. Będziemy dalej, systematycznie porządkowali polską historię - mówił wicepremier. 

– Mnie w ogóle dziwi to, że ktoś kwestionuje rolę i pozycję Antoniego Macierewicza. Jakoś się nie mówi w przestrzeni publicznej, że opozycja wybrała na marszałka seniora Senatu osobę, która całą swoją karierę polityczną zbudowała w komunistycznych mediach -  - stwierdził polityk. 

– Pani senator Barbara Borys-Damięcka została wybrana demokratycznie, dlatego nie kwestionujemy tej decyzji. Jednak jeżeli porównamy oba życiorysy, to z jednej strony mamy postać krystaliczną, która ryzykowała swoim życiem, a z drugiej osobę służącą komunie - dodał. 

Źródło: Radiowa Jedynka

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze