Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

GDDKiA: Mżawka lub deszcz w 5 województwach. Jedźcie ostrożnie!

AR 10:18 26 stycznia 2021
Synoptyk Edyta Socha zaznacza, że w północno-wschodnich regionach kraju mogą doskwierać kolejne intensywne opady śniegu do 10 centymetrów. pixabay.com
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad apeluje o ostrożną jazdę. W 13 województwach kierowcy napotkają na drogach śnieg i błoto pośniegowe.

Opady śniegu występują na terenie województw: podlaskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, opolskiego, wielkopolskiego, podkarpackiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. 

Mżawki lub deszczu ze śniegiem należy spodziewać się na Pomorzu, Lubelszczyźnie, w Wielkopolsce, na Mazowszu oraz w województwie lubuskim.

Synoptyk Edyta Socha zaznacza, że w północno-wschodnich regionach kraju mogą doskwierać kolejne intensywne opady śniegu do 10 centymetrów. Na pozostałym obszarze maksymalnie do 3-4 centymetrów. IMGW prognozuje temperaturę od minus 4 stopni Celsjusza na południowym wschodzie kraju, przez 0 w centrum do 2 stopni na północnym zachodzie.

Źródło: polskie radio 24

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze