Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gdańsk: Próba tęczowej indoktrynacji dzieci. Zdecydowana reakcja rodziców!

AS 12:39 8 września 2018
zrzut z ekranu serwisu You Tube @MaciejSandecki
Rodzicom uczniów gdańskiej szkoły publicznej udało się udaremnić przeprowadzenie na terenie placówki tzw. ,,warsztatów antydyskryminacyjnych'', czyli w istocie edukacji seksualnej ukierunkowanej na promowanie dewiacyjnych związków, rozwiązłego stylu życia oraz antykoncepcji.

Zajęcia te finansowane są ze środków Unii Europejskiej zajęcia. Zajęcia przeznaczone dla 13- oraz 14-latków, miały odbyć się w czwartek, w Szkole Podstawowej nr 24. Rodzice dowiedzieli się o planowanych zajęciach w ostatniej chwili 

– W środę po południu została wysłana do rodziców informacja mailowa o tym, że następnego dnia od godziny 8:00 w szkole odbędą się warsztaty antydyskryminacyjne. Informacje, które otrzymali rodzice ze szkoły, były bardzo skąpe i ogóle – powiedziała w rozmowie z  mediami jedna z matek.

Placówka podała informacje o możliwości rezygnacji z zajęć dopiero w nocy ze środy na czwartek. Rodzice mieli więc możliwość zgłosić brak zgody dopiero tuż przed początkiem warsztatów, o ile w ogóle o nich wiedzieli. Udało się jednak odwołać demoralizujące zajęcia.

Monika Kończyk, pomorski kurator oświaty poinformowała, że inspektor czeka na zgodę rodziców.

Telewizja Gdańsk poinformowała, że w piątek drzwi szkoły były zamknięte dla dziennikarzy – Oczekujemy od rządzących tym miastem, żeby uszanowali także zdanie rodziców, mieszkańców, którzy mogą nie zgadzać się z pewnymi treściami, jakich mają być uczone ich dzieci – powiedział Przemysław Majewski ze Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk.

 
Źródło: TVP Gdańsk, OdpowiedzialnyGdansk.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze