Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gazeta Polska: Nie chcemy Niemca, Ruska i powrotu Donalda Tuska

PR 9:02 22 maja 2019
twitter.com/GPtygodnik
- Trzeba iść i głosować. Nakłonić też przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Widzimy, jaka jest stawka tych wyborów. Stronnicy rządów Niemiec w UE robią wszystko, by nic się nie zmieniło. Zwolennicy sojuszu z Rosją chcą otworzyć drzwi do panoszenia się Putina i totalnego chaosu. Dzisiaj PiS, choć postuluje reformę UE, gwarantuje ludziom stabilizację i rozwój. Dla Unii reformy to jedyna szansa na przetrwanie – pisze Tomasz Sakiewicz w najnowszej „GP”.

- W tej kampanii wyborczej zdarzyło się już niemal wszystko. Nowa odsłona kryzysu w Kościele, ujawniona akurat teraz, próba rozwalenia naszych relacji z USA, no i tradycyjne awantury, łącznie z chamskim zachowaniem posłów opozycji – pisze Tomasz Sakiewicz w najnowszej „Gazecie Polskiej”.

W najnowszym numerze "GP", znajdziemy także ważny wywiad, który Katarzyna Gójska i Tomasz Sakiewicz przeprowadzili z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Rozmowę zatytułowano „Brońcie demokracji, idźcie na wybory".

Dorota Kania, pisze natomiast o tym, „Co przemilczał Sekielski”.

- W filmie „Tylko nie mów nikomu” pojawia się ksiądz Jan A., który został zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa jako TW „Paweł”. W jego teczce znajduje się informacja o skłonnościach duchownego do młodych dziewcząt, jednak o tym w dokumencie Sekielskiego nic nie ma. Nie pojawił się w nim także Marek Lisiński, prezes fundacji „Nie lękajcie się”, chociaż pierwotnie miał być jednym z bohaterów. W filmie nie znalazła się też informacja, że jeden z negatywnych bohaterów nie jest już księdzem – został wydalony ze stanu duchownego – pisze Dorota Kania.

W tekście „Pedofile na liberalnych salonach. Celebrytom wolno więcej” Grzegorz Wierzchołowski pisze o problemie wykorzystywania seksualnego.

- Niestety, autentyczna troska o dobro najmłodszych oraz poważne postulaty zmian w prawie i procedurach kościelnych dominowane są najczęściej przez zajadły antyklerykalizm lewicy i liberałów. A więc środowisk, które wcześniej broniły i tolerowały pedofilów z kręgów celebryckich – napisał Wierzchołowski.

Warto pójść do kiosku po najnowszą „Gazetę Polską".

 

 Cyztaj także:

Abp. Jędraszewski mocno odpowiada na słowa Tuska. "Matko, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią"

Źródło: gazetapolska.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze