Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Frasyniuk atakuje prezydenta Dudę. "Rząd poradzi sobie bez prezydenta, prezydent bez rządu nic nie zrobi"

zm 22:33 1 września 2015
Twitter@prezydentpl
– Andrzej Duda został prezydentem, tak jakby obywatel Kowalski na chybił trafił obstawił Toto-Lotka i wygrał milion - mówił w "Faktach po Faktach" na antenie TVN Władysław Frasyniuk. Dawny opozycjonistą w mocnych słowach krytykował oraz obrażał prezydenta, sugerując m.in. brak wiedzy na temat obchodzonej wczoraj 35. rocznicy porozumień sierpniowych.

–  Jest kompletnie nieprzygotowany do tej roli. Doradziłbym mu, żeby uświadomił sobie, że stał się prezydentem wszystkich Polaków. Po drugie, jeśli nie wie, czego dotyczy rocznica (obchodzona wczoraj 35. rocznica porozumień sierpniowych - red.), to niech zapyta albo niech nie chodzi – mówił o prezydencie Polski Władysław Frasyniuk.

Na pytanie prowadzącej program dziennikarki, czy sądzi, że prezydent nie wie czego dotyczą obchody, potwierdził on, że "wierzy w to, że nie wiem".
 
– Życzę mu, żeby został prezydentem, a nie cudakiem jarmarcznym, który objeżdża Polskę. To też sygnał dla pani premier: niech nie błaga o spotkanie, bo to jest żenujące. Rząd poradzi sobie bez prezydenta. Andrzej Duda musi zrozumieć, że prezydent bez rządu nic nie zrobi – mówił były opozycjonista.

Źródło: 300poliltyka.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze