Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Frąckowiak: projekt Kukiz’15 rozmienił na drobne sam Paweł Kukiz

PR 8:37 12 sierpnia 2019
Telewizja Republika
Filip Frąckowiak warszawski radny PiS, gościł dziś w poranku Telewizji Republika. - Kukiz popełnił ogromny błąd z punktu widzenia ludzi, którzy go popierali – stwierdził radny.

 

Radny poruszył w rozmowie kwestie posłów Kukiz’15 na listach PSL.

- Na jego początku drogi politycznej Pawła Kukiza była walka z PSL i tym co utożsamia – powiedział.

- Zasada działania PSL, te wszystkie koterie - w tej chwili Kukiz’15 stał się ich częścią. A ludzie Kukiz’15 powiedzieli wyraźnie „nie!”, nawet kosztem bycia w sejmie czy pierwszoligowej polityce. Kukiz popełnił ogromny błąd z punktu widzenia ludzi, którzy go popierali – stwierdził.

- Projekt Kukiz’15 rozmienił na drobne sam Paweł Kukiz. Kukiz mówił, że nie musi być w sejmie, że takie pieniądze on zarabia na jednym koncercie. To jest dosłowne rozmienianie na drobne. Widać droga artystyczna była tą właściwszą dla niego – powiedział Frąckowiak.

Radny wskazał, że wyborcom PSL mogą nie przeszkadzać na listach politycy Kukiz’15, jednak patrząc na sprawę z punktu widzenia wyborów Kukiz’15, może być inaczej.

 

Czytaj także:

Ozdoba w sedno: w Polsce, toczy się dyskusję o tym „kto z kim i jak”. Każdy ma prawo robić co chce - niech to robi w czterech ścianach, nie musi mnie o tym informować

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze