Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Frąckowiak mocno: Trzaskowskiego nie interesuje nic poza własnym biurkiem i kolegami z LGBT

AS 8:44 10 września 2019
Telewizja Republika
Gościem redaktora Aleksandra Wierzejskiego w poranku Telewizji Republika był Filip Frąckowiak, radny m.st. Warszawy z Prawa i Sprawiedliwości. – Rafał Trzaskowski obraca kota ogonem. W tej chwili zmienił narracje i chce pokazać, że to on jest liderem prowadzenia tego zarządzania kryzysowego - powiedział w programie.

Filip Frąckowiak odniósł się do podziękowań Rafała Trzaskowkiego, który zdecydował się w końcu docenić pomoc rządu w rozwiązaniu kryzysu ściekowego. – Podziękować to można, jak wiosło wpadnie do Wisły i ktoś je wyciągnie. Pan Trzaskowski powinien się dorejestrować do listy wyborców w Katowicach i zagłosować na premiera Morawieckiego, a w ogóle to powinien podać się do dymisji - ocenił.

– Za to wszystko odpowiada nie kto inny tylko Rafał Trzaskowski. On jest odpowiedzialny za pęknięcie tego rurociągu. Jest odpowiedzialny za każdą martwą rybę - podkreślił warszawski radny.

 –-Rafał Trzaskowski obraca kota ogonem. W tej chwili zmienił narracje i chce pokazać, że to on jest liderem prowadzenia tego zarządzania kryzysowego - zauważył polityk. 

 – Nie ma żadnego zarządzania kryzysem dlatego, ponieważ Trzaskowski uważa publicznie, że żadnego kryzysu nie ma - mówił gość Telewizji Republika.

– Prezydent Warszawy powinien być mężem stanu, to jest prezydent stolicy - dodał.

 – Nie interesuje go nic poza własnym biurkiem i kolegami z LGBT. A to jest poważna sprawa, poważny kryzys - ocenił Filip Frąckowiak.

 – On od razu skapitulował, kiedy tylko dowiedział się, że pękła pierwsza rura a potem odwrócił się do wyciągniętej ręki rządu i przez trzy czy cztery dni nie chciał tej pomocy - wspominał radny.

 – Co dalej zrobi Rafał Trzaskowski? Mamy dwa miesiące na to, żeby samorząd warszawski znalazł rozwiązanie tej sprawy. Jako radny Warszawy nie widzę prac, żadnych inicjatyw miasta stołecznego Warszawy i większości Rady Warszawy .zmierzających do rozwiązania tego problemu - zauważył. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze