Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Fotyga: Trzeba realnie odizolować Putina. Zastosować konsekwentny i solidarny opór

mg 21:55 27 listopada 2014
telewizja republika
Moim zdaniem wobec Putina powinno się zastosować izolację, nie tyle medialną, co rzeczywistą. Putin zrobi znacznie mniej, jeśli mu się świat zachodni przeciwstawi – konsekwentnie i solidarnie – to jest odpowiednia metoda – mówiła na antenie Telewizji Republika Anna Fotyga.

– Sankcje stosowane konsekwentnie zadziałają – podkreśliła eurodeputowana PiS. – Problem w tym, że one nie są stosowane konsekwentnie, przeważa wygodne podejście biznesowe. Główny nurt w polityce międzynarodowej przyzwyczaił się do pewnej retoryki w sprawie Ukrainy – stwierdziła.

Fotyga uznała, że państwa europejskie nie są konsekwentne wobec Rosji i w dużej mierze kierują się własną wygodą. Na tle Unii Europejskiej dobrze wypada jej zdaniem NATO.

– Niestety splot wydarzeń międzynarodowych nie sprzyja rozwiązaniu sytuacji na Ukrainie – mówiła. – Wśród państw europejskich ciągle przeważa tendencja do prowadzenia dyskusji z Rosją, dużo lepsza tendencja jest wśród struktur NATO – tłumaczyła.

Polityk podkreślała powagę problemu i apelowała, żeby nie ignorować polityki prowadzonej przez Rosję. – Musimy mobilizować wszystkie siły – podkreślała.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze