Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Fotyga: Tę kampanię dedykuję Śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu

AS 12:20 30 marca 2019
Telewizja Republika
– Tę kampanię dedykuję Śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, który zrobił wiele dla Pomorza - podkreśliła - powiedziała na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Gdańsku Anna Fotyga, ''jedynka'' pomorskiej listy do Parlamentu Europejskiego z list Zjednoczonej Prawicy.

– Jesteśmy zjednoczeni w całej Europie Środkowej i Wschodniej, dlatego, że dawno ustawodawstwo nie pokazywało takich różnic między Europą Zachodnią, a Środkową i Wschodnią - powiedziała Anna Fotyga. 

– To my możemy pokazać UE i całemu światu koncepcje takiej współpracy, która służy wszystkim  - dodała. 

– Tę kampanię dedykuję Śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, który zrobił wiele dla Pomorza - podkreśliła. 

– Chcę podziękować za wspomnienie naszych ostatnich walk, ACTA 2. Mieliśmy do czynienia z historycznym lobbingiem w tej sprawie. Nie było tak łatwo się zorientować. Zrobiliśmy to jednak dzięki znakomitym prawnikom i działaliśmy jak jeden mąż. Przed nami ciągle batalia o pakiet mobilności, który rzeczywiście bardzo wpływa na los polskich kierowców. Będziemy to robili do końca. Jesteśmy bardzo w tym zjednoczeni, w całej Europie środkowej i wschodniej.Dawno ustawodawstwo nie pokazywało takich różnic. A przecież nas nie trzeba uczyć tej równości. To my możemy Unii Europejskiej i całego światu możemy pokazać koncepcję, umiejętność i możliwości takiej współpracy, która służy wszystkim - mówiła Anna Fotyga. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze