Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Fotyga: Donald Tusk wie, że można zastraszyć społeczeństwo i korzysta z tej metody

mg 21:02 27 sierpnia 2014
telewizja republika
Donald Tusk wie, że można społeczeństwo zastraszać i stosuje taką właśnie metodę. Nie dajmy się zastraszyć. Polacy wiedzą, że się trzeba w trudnych czasach zmobilizować, a nie demobilizować strachem – mówiła na antenie Telewizji Republika Anna Fotyga.

– Premier nie poświęca wiele uwagi ważnym elementom zarządzania państwem – podkreślała eurodeputowana PiS-u.  

Zaznaczyła również, że wspominanie o braku środków na zbrojenie w czasie, kiedy negocjujemy obecność wojsk NATO w naszym rejonie jest niefortunne.

– W czasie, gdy próbujemy wynegocjować poważną obecność wojsk NATO w naszej części Europy, pokazać, że to ważna dla nas sprawa, że kwestie bezpieczeństwa są dla nas ważne, premier ogłasza, że nie ma pieniędzy na k ważną kwestię jak zbrojenie – mówiła Fotyga.

Eurodeputowana PiS-u uznała również, że Donald Tusk próbuje manipulować społeczeństwem poprzez zastraszanie.

– Donald Tusk wie, że można społeczeństwo zastraszać i stosuje taką właśnie metodę. Nie dajmy się zastraszyć. Polacy wiedzą, że się trzeba w trudnych czasach zmobilizować, a nie demobilizować strachem – mówiła

Stwierdziła także, że strategie premiera, jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, zmierza w stronę zachowawczej polityki, uprawianej przez państwa Zachodu.

– Donald Tusk wpisuje się w politykę wiodących partnerów w Europie – uznała. – Powinniśmy raczej zabiegać teraz o jak najlepsze stosunki z Amerykanami –dodała.

– Odczytuję to expose jako potworną manipulację. To był teatr – podsumowała dzisiejsze wystąpienie premiera.


Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze