Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Fogiel: części europejskich państw bardzo się nie podoba fakt, że w Polsce rządzi Prawo i Sprawiedliwość

JK 8:41 17 grudnia 2020
Zdjęcie ilustracyjne.PAP/Grzegorz Momot
W programie TV Republika "Polska na Dzień dobry" gościem redaktora Aleksandra Wierzejskiego był Radosław Fogiel, rzecznik PiS.

- To, że takie elementy naszej historii funkcjonują, że ci winni nie zostali we właściwy sposób ukarani to kładzie sie cieniem na naszej historii - nawiązał Radosłąw Fogiel do wydarzeń w grudniu 1970 roku.

Rzecznik PiS odniósł się również do ostatnich doniesień z Brukseli, gdzie szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała, że od 1 stycznia wypłacane pieniądze z budżetu UE jednak będą powiązane z praworządnością. Gość Polityk stwierdził, że trudno w tym momencie powiedzieć z absolutną pewnością, czy słowa pani von der Leyen były swego rodzaju grą obliczoną na potrzeby ratyfikacji całego procesu w Parlamencie Europejskim czy rzeczywiście to jest to - o czym mówił w niedawnym wywiadzie pan prezes Jarosław Kaczyński - tą plaga wewnątrz Unii niedotrzymywania zobowiązań i łamania prawa.

Gość TV Republika powiedział, że nie jest tajemnicą, że części europejskich państw bardzo się nie podoba fakt, że w Polsce rządzi Prawo i Sprawiedliwość, a nie któraś z partii które należą do tych głównych graczy europejskich.

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze