Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy przełożone

AS 21:38 23 marca 2020
flickr
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) oficjalnie potwierdziła przełożenie z powodu pandemii koronawirusa zaplanowanych na maj finałów Ligi Mistrzów w Stambule i Ligi Europy w Gdańsku. Podobnie jest w przypadku finału LM kobiet w Wiedniu. Nowych terminów jeszcze nie podano.

"W wyniku kryzysu wywołanego COVID-19 UEFA dzisiaj formalnie przełożyła finały UWCL (UEFA Women's Champions League - PAP) oraz Champions League i Europa League, pierwotnie zaplanowane na maj 2020 roku. Nie podjęto jeszcze decyzji w sprawie zmienionych dat. Dalsze zawiadomienia zostaną ogłoszone we właściwym czasie" - poinformowano.

 

Decydujący mecz Ligi Mistrzów miał się odbyć 30 maja, ale na razie nie zakończono jeszcze nawet fazy 1/8 finału. Z kolei finał LE, innych rozgrywek torpedowanych przez pandemię koronawirusa, planowano rozegrać 27 maja.

 

Finał LM pań miał zostać przeprowadzony 24 maja.

 

Według nieoficjalnych informacji medialnych podawanych w poprzednim tygodniu finał Ligi Mistrzów w Stambule może odbyć się 27 czerwca, a decydujący mecz Ligi Europy w Gdańsku - trzy dni wcześniej.

 

W ubiegłym tygodniu UEFA przełożyła na 2021 rok najważniejszą piłkarską imprezę na Starym Kontynencie - mistrzostwa Europy.

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze