Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

FBI zaangażuje się w poszukiwania Kajetana Poznańskiego

ma 9:35 10 lutego 2016
Kajetan Poznańskiwww.policja.pl
W poszukiwania Kajetana Poznańskiego, podejrzanego o morderstwo młodej kobiety, zaangażuje się amerykańskie FBI. Kajetan Poznański prawdopodobnie jest już poza terenem Polski. Wcześniej widziany był m.in. na podwarszawskim lotnisku w Modlinie i na dworcach kolejowych.

Jak podaje Radio ZET, o pomoc do FBI zwrócili się polscy prokuratorzy. Na razie poszukiwania podejrzanego o morderstwo 30-letniej Katarzyny J. nie przynoszą rezultatów.

Wczoraj mężczyzna trafił również na listę najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie. Interpol wydał za nim czerwoną notę, gdyż prawdopodobnie to on zabił i poćwiartował 30-letnią nauczycielkę włoskiego. Sprawą zajęli się także polscy policjanci z wydziału „Łowcy cieni”.

Poznański ma około 180-185 cm wzrostu, ciemną karnację. Sylwetka szczupła. Może nosić okulary.


Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widziały widoczną na zdjęciach osobę od dnia 3 lutego 2016 r. do chwili obecnej o kontakt pod numerami telefonów 22 603-65-59, 22 603-63-52 oraz 997 i 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Kajetan Poznański ścigany w Europie

List gończy za Kajetanem Poznańskim, podejrzanym o zabójstwo kobiety na warszawskim Żoliborzu

Źródło: radiozet.pl, tvn24.pl,

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze