Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Europoseł Wiśniewska o Wiośnie Roberta Biedronia. "Kto sfinansował jego kosztochłonną konwencję?"

am 17:58 19 marca 2019
europoseł Prawa i Sprawiedliwości Jadwiga Wiśniewska oraz red. Marcin BąkTelewizja Republika
– Proszę na Roberta Biedronia patrzeć jako na tego, który jest mocno związany z Januszem Palikotem. Robert Biedroń to nie polityczna świeżynka – mówiła europoseł Prawa i Sprawiedliwości Jadwiga Wiśniewska w rozmowie z red. Marcinem Bąkiem.

– To efekt świeżości. Po dość udanej warszawskiej konwencji, notowania były dwucyfrowe. Robert Biedroń nie jest politykiem, który pojawia się nagle, bez przeszłości politycznej. Na początku związany był z SLD, później zajmował ważne miejsce  w Ruchu Palikota. Partia zapadła w pamięci Polaków jako ta, wokół której wybuchały afery – rozpoczęła europoseł PiS Jadwiga Wiśniewska.

– Zachodzi konieczność postawienia pytania: kto sfinansował jego kosztochłonną konwencję? Proszę na Roberta Biedronia patrzeć jako na tego, który jest mocno związany z Januszem Palikotem. Robert Biedroń to nie polityczna świeżynka – mówiła.

Podkreśliła, że "Wiosna Roberta Biedronia to skrajnie lewicowa formacja". – SLD podejmując decyzję o włączeniu się do tęczowej Koalicji Europejskiej, zostawiło pole, na które wchodzi pan Biedroń ze swoimi skrajnie lewicowymi projektami – dodała.

"Program" Koalicji Europejskiej

– Brak programu i wstępnych haseł wskazuje na to, że nie łączą tych państwa wspólne wartości. Pan Schetyna chce przetestować Koalicję Europejską, skonsumować mniejsze partie. Czyści sobie pole po liberalnej stronie – wskazała polityk.

Odniosła się również do decyzji władz PSL-u. – Uważam, że duży błąd popełniło Polskie Stronnictwo Ludowe. To partia ze stuletnią tradycją. Zastanawia mnie dlaczego Kosiniak-Kamysz podjął decyzję o wejściu do tęczowej Koalicji Europejskiej – podsumowała.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze