Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Europoseł PiS wytknął hipokryzję w PE! "Ośmieszają sami siebie"

pmb 16:54 16 lipca 2019
Flickr/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Wobec mojej Ojczyzny toczy się upokarzająca procedura z art. 7 dotyczącą praworządności. Ktoś uznał, że praworządne są sądy, które wydawały nieruchomości na 150-letnie osoby. A niepraworządne są zmiany, które przywracają ludziom wpływ na wymiar sprawiedliwości – mówił europoseł Patryk Jaki podczas debaty w PE.

– Szanowna Pani Minister, wobec mojej Ojczyzny toczy się upokarzająca procedura z art. 7 dotyczącą praworządności. Ktoś uznał, że praworządne są sądy, które wydawały nieruchomości na 150-letnie osoby. A niepraworządne są zmiany, które przywracają ludziom wpływ na wymiar sprawiedliwości w postaci np. losowego przydziału spraw w sądach – mówił europoseł Jaki do zgromadzonych europarlamentarzystów.

– Kiedy – od dawna pytam – pokażecie mi choć jeden przykład rozwiązania, które wprowadziliśmy w Polsce, a którego nie ma w innych krajach Unii Europejskiej – mówił Jaki.

"Miałem tylko jedną minutę, ale już czas wykorzystać każdą okazję, aby przypomnieć radykalnej części elit w UE, że używając art 7 ośmieszają sami siebie" – napisał na Twitterze.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.210) - JAROSŁAW PAPIS - PRZYJAŹŃ POLSKO-ŻYDOWSKA JEST MOŻLIWA, ALE ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze