Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Europoseł PiS Dominik Tarczyński: Jarosław Kaczyński to arcymistrz!

JJ 10:56 7 maja 2020
Telewizja Republika
Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński skomentował wczorajsze oświadczenie liderów PiS i Porozumienia.

– Najważniejsze jest to, że znaleźliśmy rozwiązanie, które daje to podstawowe prawo do udziału w wyborach i wybór prezydenta Rzeczpospolitej- ocenił Dominik Tarczyński, który był dziś gościem Polskiego Radia 24.

Odnosząc się do zmiany terminu wyborów, polityk wskazał, że opozycja może teraz zarówno ogłosić swój sukces, jak i atakować Zjednoczoną Prawicę za przełożenia wyborów, której sama niedawno się domagała.

– Wszystkie postawy opozycji musimy brać pod uwagę, nawet zaprzeczenie własnych oczekiwań i tego, czego się domagali. Trzeba by było przypominać teraz wszystkie wypowiedzi z ostatnich tygodni i zestawiać je ze sobą, aby pokazać, jakimi hipokrytami są. Dlatego że oni będą teraz zmieniać zdanie, będą krytykować takie, a nie inne rozwiązania. To są ludzie, którym kompletnie nie zależy na przeprowadzeniu wyborów- ocenił europoseł Tarczyński.

W ocenie europosła, prezes PiS Jarosław Kaczyński to polityk wybitny, który – czasem szorstko i twardo – doskonale „wychowuje” innych polityków. Jak stwierdził, także jego w ten sposób wychował, za co Dominik Tarczyński darzy lidera partii rządzącej szczególnym szacunkiem.

– Jarosław Kaczyński jest mistrzem. Jest arcymistrzem, jeśli chodzi o politykę-ocenił polityk. Tarczyński wskazał, że nie mówi tego jako europoseł PiS, lecz „jako obserwator i uczestnik”.

– Jest absolutnym arcymistrzem- powtórzył.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze