Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Europa wartości czy interesów. Rusza XVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy - największe tego typu wydarzenie w naszej części Europy

PR 12:59 4 września 2018
twitter.com/Economic_Forum_
Ponad 4 tysiące gości z kraju i ze świata, 180 paneli dyskusyjnych, wykłady, debaty i warsztaty - tak będzie wyglądało rozpoczynające się dziś XVIII Forum Ekonomiczne w Krynicy, największe tego typu wydarzenie w naszej części Europy. Tym razem wydarzenie odbywa się pod hasłem "Europa wspólnych wartości czy Europa wspólnych interesów".

 

Wśród tematów poruszanych pierwszego dnia Forum Ekonomicznego są między innymi: startupy, stulecie niepodległości Polski, polityka rodzinna, kształcenie zawodowe, ściągalność podatków, inwestycje kolejowe czy mieszkalnictwo.

Dziś zaplanowano panel z udziałem m.in. wicepremier Beaty Szydło.

Jutro w Krynicy pojawi się natomiast Mateusz Morawiecki. Na Forum nie zabraknie też ministrów, przedstawiciel samorządów, świata nauki i biznesu.

 

 

Na Forum nie zabraknie dyskusji o samorządach. Katarzyna Rajtar z Instytutu Studiów Wschodnich, który organizuje wydarzenie, powiedziała Polskiemu Radiu, że będą rozmowy o zbliżających się wyborach samorządowych, między innymi z obecnymi włodarzami miast i z kandydatami. Samorządowcy mają dyskutować o polityce zdrowotnej, finansowaniu inwestycji, przyszłości samorządów czy promocji działań lokalnych włodarzy. Organizatorzy szacują, że wśród gości będzie około 500 samorządowców z całej Polski. 

XVIII Forum Ekonomiczne potrwa do czwartku.

 

 

 

Źródło: IAR, twitter.com/Economic_Forum_

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze